Ekologiczna siatka jutowa

siatka jutowa

Ekologiczne siatki jutowe są przydatne w przemyśle, sadownictwie i ogrodnictwie. Tkany materiał jest wykonany z naturalnej juty, która ciekawie się prezentuje. Przyjazne dla środowiska materiały są niezwykle cenione na rynku. Ogrodnicze siatki jutowe mają bogate zastosowanie, które warto poznać. Czym cechują się te siatki? Kiedy możemy po nie sięgnąć? Jakie rozwiązanie wybrać?

Szeroki zastosowanie siatki jutowej

siatka jutowa

Siatka jutowa może nam się przydać w następujących branżach:

  • Branża ogrodnicza – siatka służy do owijania roślin w trakcie transportu, czy do owijania brył korzeniowych i osłony zebranych owoców i warzyw.
  • Branża kwiaciarska – stosowane są dekoracyjne siatki jutowe, przeznaczone do dekoracji bukietów i wiązanek kwiatowych.
  • Branżą eventowa – produkt posłuży do dekoracji plenerów i sal podczas organizowania imprezy.
  • Branżą krawiecka – dekoracje jutowe mogą stanowić wykończenie balowej kreacji. 

Ekologiczna siatka jutowa jest biodegradowalnym produktem. Możemy postawić na określone długości i szerokości siatek, zgodnie ze swoimi potrzebami. Jak widać, szerokie zastosowanie daje nam wiele możliwości. 

Siatka jutowa – gdzie kupić?

Gdzie można kupić siatkę jutową? Doskonałym wyborem jest zakup w internetowym sklepie. Bez wychodzenia z domu zamówimy niezbędną siatkę jutową do wielu zastosowań. Ekologiczny produkt pozwala zadbać o ochronę środowiska, co jest mile widzianym aspektem.