Umywalka podwójna to podwójnie wydajny poranek


Ile razy szczególnie w dużych rodzinach zdarza się, że droga do łazienki staje się bardziej nieprzejezdna niż most łączący Manhattan z resztą Nowego Yorku w godzinach szczytu.

Powoduje to dużo niepotrzebnych nerwów i napięcia, które wpływa na nas później cały dzień. Istnieje prosty sposób na zaradzeniu części tego problemu – umywalki podwójne. 

Umywalki podwójne, czy warto?

Odpowiedź na pierwsze to pytanie jest bardzo prosta, jak najbardziej warto. Jeśli poranne i wieczorne mycie zębów zajmuje długi czas, generując spóźnienia i stres to ciężko o lepszy sposób rozwiązania tego problemu. Umywalki podwójne przyśpieszają znacznie wszystkie poranne procesy. Są też bardziej praktyczne niż bardzo duże pojedyncze umywalki. Umywalka podwójna pozwoli w jednej części coś zapierać, gdy druga pozostanie wolną przestrzenią do wykorzystania. Kupisz je bez problemu online w takim sklepie jak ten: https://home100.pl/s/94717,podwojna.

Montaż umywalki podwójnej, czy jest skomplikowany?

Całe szczęście jest równie prosty jak tej standardowej. Zazwyczaj przy podwójnej umywalce odpływy z obydwu się łączą, więc dublowanie rurki spływu nie jest konieczne. Bardziej problematyczne mogą być dopływy wody, jeśli odgórnie nie była przewidziana umywalka podwójna. Wtedy konieczne będzie zastosowanie rozdzielacza na dwa kanały, co negatywnie wpłynie na ciśnienie wody, jeśli obydwie części umywalki będą używane jednocześnie, nie jest to jednak bardzo duża niewygoda. Zawsze można też doprowadzić dodatkowe połączenie wody.