Biel i srebro – niebanalne ozdoby na Boże Narodzenie

dekoracje bożonarodzeniowe

 Boże Narodzenie od zawsze kojarzy się z głęboką czerwienią gwiazdy betlejemskiej i ciemnozieloną barwą choinek. W nadchodzącym sezonie trendy są jednak zupełnie inne. Teraz króluje biel i srebro, które zdominowały ozdoby bożonarodzeniowe. Co wybrać, aby dom wyglądał nie tylko nastrojowo, ale również modnie?

Dekoracje bożonarodzeniowe w nowym wydaniu

Przez ostatnie lata można było zauważyć znacznie mniejsze zainteresowanie ozdobami utrzymanymi w klasycznych barwach związanych ze świętami. Ich miejsce zajmują natomiast proste dekoracje bożonarodzeniowe wykonane z materiałów w jasnych barwach. Szczególnie dużą popularnością cieszą się ozdoby:

  • białe,
  • beżowe,
  • srebrne i szare,
  • brązowe.

Tegoroczne trendy zakupowe jednoznacznie wskazują też, że w naszych domach pojawią się dekoracje bożonarodzeniowe od E-Sas.pl wykonane nie tylko z tworzyw sztucznych, ale także z naturalnych materiałów takich jak metale, drewno, ceramika czy szkło. Zmieniająca się świadomość ekologiczne, a także powrót do korzenii tradycji sprawia, że podczas świąt coraz chętniej sięgamy po ozdoby, które pamiętamy z własnego dzieciństwa. 

Dlaczego warto sięgnąć po dekoracje w jasnych kolorach?

Ozdoby bożonarodzeniowe nie muszą być klasyczne. Ich wygląd powinien być uzależniony od aranżacji wnętrza, w którym się znajdą. Nowoczesny, a niekiedy nawet ascetyczny wystrój pokoi doskonale współgra z bielą i srebrem. Warto zatem postawić na choinki oprószone sztucznym śniegiem, białe bombki i srebrne łańcuchy. W takim towarzystwie genialnie prezentują się także jednokolorowe lampki gwarantujące w pomieszczeniu dużo ciepłego światła.