Jakie uchwyty do szafek wybrać?

meblowe uchwyty w różnych wersjach

Wbrew pozorom, zakup uchwytów do mebli to nie taka prosta sprawa. Klient, zanim dokona wyboru powinien dokładnie zapoznać się z właściwościami asortymentu, którego poszukuje. Przed zakupem dobrze jest sprawdzić, z jakiego materiału chcemy znaleźć uchwyty, jaki jest rozstaw w naszych szafkach oraz jaki sposób mocowania nas interesuje. To pozwoli zawęzić poszukiwania i skupić się tylko i wyłącznie na tym asortymencie, który będzie pasował do naszych mebli.

Stylowe uchwyty do mebli pokojowych

W sklepach klienci znajdą bardzo bogaty asortyment. Uchwyty do szafek wykonane z metalu, plastiku, szkła czy z drewna są bardzo efektowne i klasyczne. Taki asortyment pasuje do wielu mebli. Niezwykle modne są także różnorodne gałki, które będą ozdabiać komody oraz szafki nocne. Te ostatnie można kupić w różnych wersjach rozmiarowych oraz w wielu kolorach i wzorach.

Ile kosztują uchwyty do mebli pokojowych?

Uchwyty do szafek można kupić w bardzo rozsądnych cenach. Te proste modele o klasycznych kształtach kosztują od około 10 zł do 30 zł. Bardziej designerskie modele, o unikatowych kształtach, lepszej jakości dostanie się w przedziale cenowym od około 50 zł do 100 zł za sztukę.

Przed zakupem konkretnych uchwytów warto dobrze zastanowić się jaki model będzie najbardziej pasował do naszych mebli oraz jaki sprawdzi się w codziennym otwieraniu i zamykaniu. Czasami lepiej wybrać prostszy i klasyczny wariant.