Niezwykłe obrazy drukowane na płótnie

W tym domu - obraz na płótnie

Nowoczesne obrazy na ścianę potrafią dodać niezwykłego uroku każdemu pomieszczeniu. Tego typu dekoracje są bardzo tanią, a do tego też niezwykłe efektowną ozdobą, która doskonale sprawdzi się na przykład w salonie.

Obrazy na płótnie do salonu

Za nowoczesne obrazy na ścianę dziś uznawane są wszelkiego typu obrazy na płótnie, znane też jako fotoobrazy. Są to specjalne obrazy, które drukuje się na wysokiej jakości płótnie artystycznym. Następnie tego typu płótno jest naciągane na tak zwany blejtram, czyli drewnianą ramę. Boki tak zadrukowanego obrazu mogą być białe, co też sprawia, że obraz jest bardzo elegancki i pięknie prezentuje się na ścianach.

Niezastąpione obrazy na płótnie do salonu

Obrazy, które drukowane są na płótnie stanowią połączenie najwyższej jakości materiałów z ekologicznymi technikami druku, a także fotograficzną jakością. To wszystko pozwala na stworzenie bardzo wyjątkowych dzieł, które w niezwykle oryginalny sposób będą zdobić ściany. Tego typu rozwiązanie idealne nadaje się do salonu, który zazwyczaj pełni funkcje reprezentatywne w danym domu czy mieszkaniu.

Do wyboru, do koloru

Obrazy na płótnie do salonu mogą występować w różnych rozmiarach, dzięki czemu też możemy je idealnie dopasować do danego pomieszczenia. Co więcej możemy wybierać spośród obrazów jednokolorowych jak i tych wielobarwnych. Wszystko zależy od miejsca, w którym chcemy je eksponować, a także od naszych indywidualnych preferencji. Tego typu obrazy są też doskonałym prezentem dla bliskich osób lub znajomych.