Urządzanie nowego mieszkania

Nie ulega wątpliwości, że projektowanie wnętrza własnego mieszkania, bywa czasem stresujące. Zastanawiamy się, czy ekipa remontowa wykona pracę zgodnie z naszym wyobrażeniem? Czy kolor ściany będzie prezentował się w domowym świetle dokładnie tak jak na wymalowaniach sklepowych? Te i wiele innych pytań zadaje sobie każdy z nas podczas remontu czy wykańczania własnego lokum. Owe wątpliwości nie powstrzymują jednak od podejmowania działań. Wiele osób decyduje się spontanicznie na drobne metamorfozy, które przeprowadzić mogą w jeden weekend. Wystarczy zainwestować w nową komodę, poduszki, karnisze, zasłony czy Medicine obrazy na płótnie.

Jak niewielkim kosztem odnowić salon?

Salon to miejsce, w którym spędza się chyba najwięcej czasu. To tutaj przebywa się z rodziną, jedząc wspólne posiłki czy oglądając relaksujący serial. Niekiedy w salonie również się pracuje. Z tego względu to pomieszczenie w domu – tak ochoczo eksploatowane – jest najczęściej narażone na brudne ściany czy po prostu, najszybciej nudzi nam się wizualnie. Zmiany w salonie można dokonać praktycznie w jeden weekend – wystarczy właśnie odmalować wybraną ścianę na interesujący kolor i zawiesić na niej przykładowo obraz Żurawie. Ten obraz na płótnie podkreśli oryginalność wnętrza. Fani surowych klimatów i prostoty we wnętrzu, mogą zainwestować w obraz na płótnie Wilk, który będzie dobrze korelować z jasnymi kolorami w mieszkaniu.

Ile kosztuje odnowienie salonu?

Koszt takiego małego remontu nie jest duży. Trzeba zainwestować trochę czasu na przykład na wyprawę do sklepu po emalię do malowania ścian. Na szczęście obrazy na płótnie Medicine można nabyć bez wychodzenia z domu. Z pewnością odmalowanie ściany czy zakup obrazu na płótnie wilk to tańsze rozwiązanie niż generalny remont. Warto co jakiś czas wprowadzać drobne metamorfozy do przestrzeni, w której na co dzień funkcjonujemy.