Jaki wybrać system drzwi przesuwnych?

system drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwane to idealny wybór dla osób, które chcą w umiejętny sposób podzielić dowolną przestrzeń. W drzwiach tego typu ruch odbywa się bezpośrednio po linii prostej, a cały mechanizm opiera się na specjalnych prowadnicach. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można zapomnieć o blokowaniu mebli, czy też o ograniczeniu wolnej przestrzeni.

Niezawodny system drzwi przesuwnych

Aby znacząco zwiększyć swobodę urządzenia i zyskać ciekawy efekt wizualny należy postawić na profesjonalne systemy do drzwi przesuwnych. Oryginalny system drzwi przesuwnych Belmeb doskonale sprawdzi się przede wszystkim w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Dzięki temu, że poszczególne skrzydła przesuwają się wzdłuż ściany, to można zaoszczędzić sporo cennego miejsca. Nowoczesne systemy do drzwi przesuwnych oferują o wiele więcej możliwości aranżacyjnych, dlatego też projektanci wnętrz coraz częściej korzystają z ich olbrzymiego potencjału.

system drzwi przesuwnych

Dlaczego warto?

Profesjonalny zestaw do drzwi przesuwnych pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nie ma ryzyka zablokowania wąskich przejść i kolidowania z sąsiadującymi meblami. Drzwi przesuwne optycznie powiększają pomieszczenie i mogą pełnić nie tylko funkcje drzwi, ale również dekoracyjnego parawanu albo zwykłej ścianki działowej. Zestaw do drzwi przesuwnych bardzo łatwo dopasować i co najważniejsze dzięki niemu można wyeliminować głośne trzaskanie.