Ława do salonu

ławostoły rozkładane i podnoszone

Wielu ludzi mieszkających w mieszkaniach i posiadających dużą rodzinę staje przed dylematem, jak dobrać idealny mebel do pokoju czy salonu. Z jednej strony chcieliby by nie zabierał i tak małej przestrzeni życiowej, z drugiej z kolei aby w razie konieczności zjazdu rodzinnego, każdy mógł w spokoju zjeść imieninową sałatkę. Takim rozwiązaniem są ławostoły rozkładane.

Spełnienie potrzeb – oszczędność miejsca

Rodzinne spotkania są w większości bardzo stresujące. Po co zatem dokładać sobie stresu, że któraś z nestorek rodu obrazi się o brak miejsca przy stole w skromnym mieszkaniu? Rozwiązaniem, które z jednej strony oszczędza miejsce przy codziennym użytkowaniu, a jednocześnie zaspokaja potrzeby licznej rodziny od święta są ławostoły rozkładane i podnoszone. Z jednej strony do codziennego użytkowania są to zwykłe ławy, niskie dosyć małe – ułatwiające korzystanie i nie zajmujące zbyt dużo miejsca. W razie potrzeby mogą jednak przekształcić się w pełnowymiarowe stoły jadalniane. Rozłożenie i podniesienie nie jest skomplikowane, a pozwoli na komfortowe spożycie posiłku dla licznej grupy ludzi.

Szeroka oferta

Aktualnie ławy rozkładane to duży procent rynku stołów i ław. Ludzie cenią sobie ich funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd. Ich funkcjonalność oraz możliwość dopasowania do różnej stylizacji wnętrza sprawia, że mieszkańcy mieszkań o niedużym metrażu bardzo często decydują się na ich zakup. Ławostoły rozkładane i podnoszone produkowane są we wszystkich kolorach i wielu fasonach, co powoduje, że każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie mebel.