Oświetlenie Paul Neuhaus – zaskocz swoje wnętrze

Oświetlenie Paul Neuhaus od 1962 roku cieszy się uznaniem klientów w całej Europie. Od początku swojej działalności producent postawił na jakość, trwałość, innowacyjność oraz ładny wygląd swoich produktów. Zbierane przez wiele lat doświadczenie pozwoliło mu osiągnąć dobrą i mocną pozycję na rynku oświetleniowym.

Paul Neuhaus lampy – co je wyróżnia?

Głównym zadaniem lampy jest dobre oświetlenie danego pomieszczenia. Tam, gdzie jest jasno lepiej funkcjonujemy, wykonujemy codzienne obowiązki, czujemy się bezpieczniej. Drugim w kolejności aspektem branym pod uwagę podczas wyboru jest wygląd lampy i jej jakość wykonania, trwałość. Design niektórych modeli niemieckich lamp, czasem jest naprawdę wyrafinowany (do nowoczesnych wnętrz czy do wnętrz dla młodych osób), jednak kształt elementów zupełnie nie przeszkadza w emisji światła – dociera wszędzie tam, gdzie powinno. Do wytwarzania lamp Paul Neuhaus producent oświetlenia używa materiałów wysokiej jakości tj. szkło, tworzywa sztuczne, metale – kliknij. Dzięki łączeniom np. szkła z metalem powstają formy, kształty i zestawienia kolorów, które zadowolą najbardziej wybredne gusta. Warto wspomnieć o innowacjach, jakie stosuje niemiecki producent – solidne mocowania do ścian są prawie niewidoczne, część modeli wyposażona jest w czujnik, część modeli można sterować za pomocą pilota.

Jakie rodzaje lamp oferuje Paul Neuhaus?

Oferta jest bardzo szeroka – obejmuje ponad 6000 propozycji. Wśród nich można znaleźć:

  • lampy zewnętrzne np. na balkony i tarasy,
  • lampy LED,
  • lampy sufitowe,
  • kinkiety,
  • plafony,
  • lampy stołowe i wiele, wiele innych.

Jeśli ktoś aranżuje właśnie swoje pomieszczenia i szuka niebanalnej lampy, powinien zapoznać się z produktami Paul Neuhaus. W końcu ich lampy rozświetlają wiele pomieszczeń na całym europejskim kontynencie.