Komoda: mebel niezwykle pojemny, uniwersalny i funkcjonalny!


Są meble do siedzenia, do leżenia, do spania, do jedzenia i do odpoczynku. Są również meble do przechowywania przeróżnych rzeczy, które jednocześnie z całym powodzeniem mogą pełnić funkcje dekoracyjne, bo swoją estetyką uzupełniają charakter danego wnętrza. Takimi meblami są właśnie komody. Dzięki zestawowi szuflad można w nich wygodnie umieszczać przeróżne przedmioty: od dokumentów, przez ubrania, aż po wszelkiego rodzaju szpargały, które nie mieszczą się w innych kategoriach.

Komody do salonu

W komodzie do salonu będzie można schować praktycznie wszystko, a sama komoda będzie meblem, na który postawimy doniczkę z kwiatami, kilka ozdobnych przedmiotów, telefon stacjonarny czy wszystko to, co nam się zamarzy.

Komoda do biura lub gabinetu

W komodach schowamy wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy mogli je odpowiednio posegregować, ponieważ każda dobra komoda ma przynajmniej kilka szuflad. Jedne są mniejsze, drugie większe, jest więc komoda idealnym miejscem na przechowywanie przedmiotów różnej wielkości.

Drewniana komoda idealnie sprawdzi się w czyimś biurze lub gabinecie, ponieważ zrobi idealne wrażenie na każdym, kto wejdzie do pomieszczenia i podniesie jego estetykę, zapewniając również możliwości funkcjonalnego z niej korzystania.

Komoda do sypialni

Można też użyć tego mebla jako miejsca na ubrania. Schowamy tutaj bieliznę, skarpetki, T-shirty czy spodnie dresowe i wszystkie inne, mniej formalne rodzaje odzieży. W dodatku w sypialni będzie mogła stanowić miejsce na lampkę nocną czy do odłożenia telefonu, którego alarm obudzi nas o poranku.

Komody do przedpokojów

Wiele przedpokojów to cudownie urządzone pomieszczenia, w których nie może zabraknąć i komody. Ona to dopełni charakter tego przejściowego pomieszczenia i będzie miejscem na przedmioty, które nie pasują nigdzie indziej. Czy warto więc posiadać komodę? Absolutnie!